1. RU
  2. UA
0
Новинка
Топ

Гібридний керамічний поліроль - Turtle Wax Hybrid Solutions Ceramic Polish & Wax

У наявності
Артикул: 53412
  • Кількість:
  • -
  • +
  • шт.
740 грн.
Опис:

Компанія BrightCar пропонує до вашої уваги Гібридний керамічний поліроль - Turtle Wax Hybrid Solutions Ceramic Polish & Wax.

Коли справа доходить до полірування та захисту, Turtle Wax Hybrid Solutions Ceramic Polish and Wax готовий зберегти лакофарбове покриття вашого автомобіля. Цей продукт має надточні поліруючі засоби, що видаляють подряпини та інші дефекти фарби. Він також допоможе відновити колір фарби, який вона втратила через окиснення. Таким чином, перш ніж захист воском набуде чинності, полірувальні засоби змусять недоліки вашого автомобіля зникнути. Цей керамічний поліроль і за сумісництвом віск мають високі гідрофобні властивості, при цьому додаючи блиск, маючи у складі полімери SiO2. Це зменшує кількість розводів та появи водяних плям на вашому ЛФП. Натомість вода скочуватиметься з вашої машини. Також гідрофобні полімери гідроактивуються та збільшують глибину кольору, роблячи кольори яскравими, глибокими та більш блискучими, а також захищають від зовнішнього середовища, дорожніх хімікатів, окислення та ультрафіолетових променів.

Купити за вигідною ціною Гібридний керамічний поліроль - Turtle Wax Hybrid Solutions Ceramic Polish & Wax, Ви завжди можете в нашому інтернет-магазині BrightСar.

Порівняння товарів ()