1. RU
  2. UA
0
Новинка
Топ

Гібридний керамічно-акриловий віск для чорного авто - Turtle Wax Hybrid Solutions Ceramic Acrylic Black Wax

Продано
Артикул: 53447
  • Кількість:
  • -
  • +
  • шт.
0 грн.
Опис:

Компанія BrightCar пропонує до вашої уваги Гібридний керамічно-акриловий віск для чорного авто - Turtle Wax Hybrid Solutions Ceramic Acrylic Black Wax.

Маючи багаторічний досвід у галузі догляду за автомобілем, у поєднанні з ідеальною комбінацією новітніх технологій преміум-класу, Turtle Wax представляє продукт «must have» для власників чорних автомобілів. Чорний керамічний віск Hybrid Solutions Ceramic Acrylic Black Wax гарантовано забезпечить неперевершені результати. Цей простий спрей-віск не тільки усуває недоліки поверхні, до яких часто схильні чорні автомобілі, але й залишає глибину насиченого чорного кольору та божевільний глянцевий блиск, покращуючи стан чорної фарби, як нової так і старої. Керамічні акрилові полімери легко приклеюються до поверхні автомобіля. При повторному нанесенні продукт може забезпечити до 12 місяців захисту. Завдяки SiO2 у складі цей продукт створює потужний гідрофобний ефект, що значно полегшує його подальші миття.

Купити за вигідною ціною Гібридний керамічно-акриловий віск для чорного авто - Turtle Wax Hybrid Solutions Ceramic Acrylic Black Wax, Ви завжди можете в нашому інтернет-магазині BrightСar.

Порівняння товарів ()