1. RU
  2. UA
0

Консервуючий віск преміум класу - Koch Chemie Protector Wax 10L

У наявності
Артикул: KC319010
  • Кількість:
  • -
  • +
  • шт.
7 970 грн.
Опис:

Компанія BrightCar пропонує до вашої уваги Консервуючий віск преміум класу - Koch Chemie Protector Wax 10L.

Інноваційний віск преміум-класу, що консерву. Встановлює нові стандарти в галузі забезпечення захисту та стійкості, надання екстремально насиченого блиску і тривалої водовідштовхувальної властивості. Виконує легке очищення, створення бархатистого покриття та сушіння поверхні автомобіля без утворення перлинних крапель. Використання поліфункціональних реактивних компонентів у взаємодії з високоякісними компонентами для догляду, які у вигляді мережевої структури міцно з'єднуються з поверхнями, забезпечує відмінну та довготривалу консервацію дзеркального блиску поверхонь та сприяє покращенню видимості у дощову погоду.

При регулярному застосуванні продукту підвищується захист, блиск поверхні ЛКП, відбувається видалення дрібних подряпин та виробляється імпрегнування всіх гумових та пластмасових деталей, а також матеріалів для дахів кабріолетів, таким чином запобігає втраті соковитості кольору та крихкості матеріалу. Тим самим Protector Wax значною мірою сприяє підтримці стану автомобіля. Можна використовувати як гарячий, холодний і пінний віск (механічним способом і вручну).

Купити за вигідною ціною Консервуючий віск преміум класу - Koch Chemie Protector Wax 10L, Ви завжди можете в нашому інтернет-магазині BrightСar.

Порівняння товарів ()