1. RU
  2. UA
0

Полірувальна паста - Koch Chemie Heavy Cut 8.02 250 ml

У наявності
Артикул: KC312250
  • Кількість:
  • -
  • +
  • шт.
735 грн.
Опис:

Компанія BrightCar пропонує до вашої уваги Полірувальна паста - Koch Chemie Heavy Cut 8.02 250 ml.

Компанія Koch Chemie розробила передову полірувальну пасту для роботи на надтвердих лакофарбових покриттях. Ця паста має практично максимальний ступінь шліфування поверхні ЛФП (8,5 з 9). Дозволяє легко і швидко справлятися з найважчими завданнями, при низькому ризику. Причина цього – понад гострий абразив, який має єдиний моногенний розмір і після проходження залишає максимально підготовлену поверхню для заключної обробки антиголограмною поліроллю Hochglanz-Antihologramm-Politur. Після двох етапів, поверхня набуває ідеального дзеркального вигляду, без жодних вад.

Паста Heavy Cut при попаданні навколо на кути не робить викид пилу і поверхня завжди залишається покрита тільки зволоженою пастою. Великий відсоток вмісту гострого абразивного зерна в пасті істотно знижує її витрату в грамах на один квадратний метр. Heavy Cut здатна до 40% краще та швидше відполірувати глибокі подряпини, ніж інші полірувальні пасти. Найкраща пропозиція на ринку Європи, паста здатна показувати максимальні результати як у дітей полірування, так і при ремонтних роботах ЛФП.

Купити за вигідною ціною Полірувальна паста - Koch Chemie Heavy Cut 8.02 250 ml, Ви завжди можете в нашому інтернет-магазині BrightСar.

Порівняння товарів ()