1. RU
  2. UA
0

Очисник колісних дисків без кислот та лугів - Koch Chemie ReactiveWheelCleaner

У наявності
Артикул: KC77704750
  • Кількість:
  • -
  • +
  • шт.
1 220 грн.
Опис:

Компанія BrightCar пропонує до вашої уваги Очисник колісних дисків без кислот та лугів - Koch Chemie ReactiveWheelCleaner.

Єдиний засіб для серйозного VIP обслуговування тюнінгованих дисків, хромованих та полірованого алюмінію. Цей засіб для дисків входить до «преміум-класу» за рахунок того, що він не містить кислот і лугів, але є потужним очисником. Вплив на будь-які метали дорівнює нулю, а властивість, що чистить, - на висоті. Видаляє не лише стандартні забруднення для колісних дисків, а й окису з хромованих, відполірованих та алюмінієвих поверхонь колісних дисків, молдингів, порогів, кенгурятників. Оброблена поверхня виглядає новою та блискучою.

Засіб може утримуватись на поверхні більше 10 хвилин без засушування. Це дозволяє засобу інкапсулювати бруд і глибоко розчиняти його для подальшого видалення водою. Засіб має нейтральний pH.

Купити за вигідною ціною Очисник колісних дисків без кислот та лугів - Koch Chemie ReactiveWheelCleaner, Ви завжди можете в нашому інтернет-магазині BrightСar.

Порівняння товарів ()