1. RU
  2. UA
0

Очисник-поліроль для металу - Meguiar's NXT Generation All Metal Polish

У наявності
Артикул: G13005
  • Кількість:
  • -
  • +
  • шт.
688 грн.
Опис:

Компанія BrightCar пропонує до вашої уваги Очисник-поліроль для металу - NXT Generation All Metal Polish.

Технології антикорозійного захисту і створення сліпучого блиску металу в одному флаконі - багатофункціональний очищувач-поліроль NXT™ покоління All Metal Polish чистить, полірує і захищає:

  • Всі деталі з нержавіючої сталі, в тому числі - вузли глушника, всмоктувального колектора і вихлопної системи, головки циліндрів;
  • Всі деталі з алюмінію, латуні, міді, срібла.

Нова мікроабразивна технологія Meguiar's (MDAT) дозволяє видаляти плями і сліди окислення і потьмяніння швидше і безпечніше традиційних абразивів. NXT Generation All Metal Polish швидко та легко очищає та полірує всі металеві поверхні до максимально можливого блиску. ESP (спеціально розроблені синтетичні полімери) залишають за собою синтетичний захисний бар'єр, який забезпечує антикорозійні властивості, а також загальний захист металу від усіх забруднювачів навколишнього середовища. Антикорозійні агенти борються з впливом довкілля та деградацією. Антикорозійні засоби забезпечують захист коліс, вихлопних труб з нержавіючої сталі, хромованих повітрозабірників та кришок клапанів, алюмінію, латуні, міді, срібла та інших компонентів з блискучою обробкою.

Купити за вигідною ціною Очисник-поліроль для металу - NXT Generation All Metal Polish, Ви завжди можете в нашому інтернет-магазині BrightСar.

Порівняння товарів ()