1. RU
  2. UA
0

Пневматична шліфувальна машинка Rupes Scorpio II RH226A

Продано
Артикул: RH226A
  • Кількість:
  • -
  • +
  • шт.
10 166 грн.
Опис:

Компанія BrightCar пропонує до вашої уваги Пневматичну шліфувальну машинку Rupes Scorpio II RH226A.

RUPES Skorpio II - це все, що потрібно для будь-якого оператора шліфувальних машинок, надзвичайно тихий інструмент, що має величезну силу і низький рівень вібрації. Ця модель є найтихішою орбітальною пневматичною машинкою у своєму класі. Новий двигун високої продуктивності розроблений, щоб забезпечити краще співвідношення потужності до ваги, а також продемонструвати нижчі показники витрати повітря. Цей мотор розроблений щоб звести до мінімуму шум і вібрацію, з його допомогою зменшується внутрішнє тертя для більш високого коефіцієнта передачі потужності та спрощеного обслуговування і більш тривалого терміну служби інструменту. Новий корпус має протиковзке гумове покриття, конструкція рукоятки управління підтримує зап'ястя оператора в процесі роботи і ідеально кріпиться до корпусу машини, дозволяючи виключити небезпеку виникнення травм під час роботи з машиною.

Пневматична роторно-орбітальна машинка Skorpio II RH226A має хід ексцетрику 6мм та призначена для робіт з використанням абразивного зерна від Р320 та вище. Цей інструмент можна використовувати з підошвою як 125мм, так і 150мм. Робочий тиск 6.2 бар. Кількість оборотів - 11000. Невеликий хід ексцентрика в сукупності з високими оборотами і належними абразивами забезпечує найвищої якості обробку. Ця модель поставляється для централізованої системи видалення пилу.

Купити за вигідною ціною Пневматичну шліфувальну машинку Rupes Scorpio II RH226A, Ви завжди можете в нашому інтернет-магазині BrightСar.

Порівняння товарів ()