1. RU
  2. UA
0

Пневматична шліфувальна машинка Rupes Scorpio III RH356T

У наявності
Артикул: RH356T
  • Кількість:
  • -
  • +
  • шт.
14 499 грн.
Опис:

Компанія BrightCar пропонує до вашої уваги Пневматичну шліфувальну машинку Rupes Scorpio III RH356T.

RUPES Skorpio lll - це все, що потрібно для будь-якого оператора шліфувальних машинок, надзвичайно тихий інструмент, має величезну силу і низький рівень вібрації. Ця модель є найтихішою орбітальною пневматичною машинкою у своєму класі. Новий двигун високої продуктивності розроблений, щоб забезпечити краще співвідношення потужності до ваги, а також продемонструвати нижчі показники витрати повітря. Цей мотор розроблений щоб звести до мінімуму шум і вібрацію, з його допомогою зменшується внутрішні тертя для більш високого коефіцієнта передачі потужності, спрощеного обслуговування та більш тривалого терміну служби інструменту. Новий корпус має протиковзке гумове покриття, конструкція рукоятки управління підтримує зап'ястя оператора в процесі роботи і ідеально кріпиться до корпусу машини, дозволяючи виключити небезпеку виникнення травм під час роботи з машиною.

Пневматична роторно-орбітальна машинка Scorpio III RH356T має хід ексцетрику 6мм та призначена для робіт з використанням абразивного зерна від Р320 та вище. Цей інструмент можна використовувати з підошвою як 125мм, так і 150мм. Робочий тиск 6.2 бар. Кількість оборотів - 11000. Невеликий хід ексцентрика в сукупності з високими оборотами і належними абразивами забезпечує найвищу якість обробки. Ця модель поставляється для автономної системи видалення пилу.

Купити за вигідною ціною Пневматичну шліфувальну машинку Rupes Scorpio III RH356T, Ви завжди можете в нашому інтернет-магазині BrightСar.

Порівняння товарів ()