1. RU
 2. UA
0
Фільтр товарів
Ціна:
грн
грн
Бренд
Країна виробник
Нещодавно переглянуті

Товари бренду Rupes

Сортування:

Полірувальна машинка – це один із видів електроінструменту, який спеціально призначений для догляду за кузовом автомобіля, а саме усунення подряпин та дефектів шляхом полірування, а також для нанесення різних засобів автокосметики на кузов автомобіля. За допомогою машинки, ви з легкістю зможете рівномірно видалити дефекти на лакофарбовому покритті або рівномірного нанести захисний засіб.

Види полірувальних машинок для автомобіля

За типом обертання розрізняють:

 • Роторна  обертається в одному напрямку, а саме навколо своєї осі;
 • Рандомно-орбітальна  обертається одночасно і по орбіті навколо центральної осі та навколо своєї осі, але хаотично;
 • Планетарна – обертання теж у двох напрямках, але навколо своєї осі примусове, а не хаотично.

За принципом роботи:

 • Кругова
 • Ексцентрикова

За видами живлення:

 • Пневматична;
 • Акумуляторна;
 • Електрична;

За розмірами:

 • Маленька
 • Велика

Також існує безліч різних параметрів, якими відрізняються даний інструмент: виробник, марка, швидкость, вага, функціональність та багато іншого.

Популярні полірувальні машинки для авто

На думку експертів нашого магазину, існує безліч різноманітного обладнання для полірування та догляду за автомобілем, але не все обладнання має відмінну якість та довгостроковість служби. Ми зібрали на нашому сайті найпопулярніші полірувальні машинки, які довели всьому світу свою бездоганну якість роботи та багатофункціональність. Отже, ось невеликий опис деяких із них:

Полірувальна машинка для авто подвійної дії - Meguiar's Dual Action Polisher. Ця полірувальна машина, відмінно підходить для полірування лакофарбового покриття. Машинка комфортна у використанні, легка в контролі та балансуванні. Інструмент даної категорії це відмінне співвідношення ціни та якісті, має ряд переваг перед іншими полірувальними машинками. Відмінно видаляє подряпини завдяки тому, що має функцію з регулювання обертів та широкий діапазон швидкостей полірування.

Полірувальна машинка для авто TORQX від компанії Chemical Guys. Це відмінний полірувальний інструмент не тільки для боротьби з подряпинами та дефектами лакофарбового покриття, але й добре підходить для нанесення поліролей. Машинку можна використовувати як для детейлінгу, так і для домашнього використання. Дана орбітальна машинка подвійної дії має широкий діапазон регульованих швидкостей, дуже проста у використанні, потужність 700 W.

Система полірування подвійної дії для дриля - Meguiar's DA Power System. Дана система легко перетворить ваш звичайний дриль в полірувальну машинку для авто. Тепер, для того щоб нанести віск на кузов, вам знадобиться лише 30 хвилин! Ця міні система відмінно підходить для нанесення абразивних паст, восків та поліролей.

Де можна купити полірувальну машинку

У нашому інтернет-магазині BrightCar ви можете знайти величезну різноманітність полірувальних машинок від відомих виробників які займають лідируючі позиції в Україні та Європі. Машинки можна використовувати для полірування кузова, салону, дисків та фар. Всю детальну інформацію вам можуть надати консультанти нашого магазину. Відправлення замовлень здійснюється по всіх містах та селах України: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро.

RUPES: Виробник високоякісного інструменту для полірування та шліфування різних поверхонь

Історія RUPES

RUPES є провідним виробником високоякісного інструменту для обробки поверхонь і має багатолітню історію успіху у своїй галузі. Компанія була заснована в 1947 році в Італії і з того часу набула міжнародного визнання як один з найпрогресивніших та інноваційних виробників інструментів.

Особливості

 • Ефективність: RUPES ставить перед собою завдання забезпечити найефективніші рішення для обробки поверхонь. Їхні полірувальні та шліфувальні машинки мають високу продуктивність та ефективність, що дозволяє користувачам досягати швидких і бездоганних результатів в роботі.
 • Ергономіка: Компанія також приділяє велику увагу ергономіці своїх виробів. Полірувальні та шліфувальні машинки розроблені з урахуванням зручності та комфорту в роботі, що дозволяє користувачам працювати тривалий час без відчуття втоми.

Переваги

 • Висока якість: Компанія завжди прагне досягати найвищої якості своїх виробів. Вони використовують передові технології та матеріали найвищої якості для створення інструментів, які забезпечують бездоганні результати.
 • Інновації: Компанія постійно зайнята розробкою нових технологій і поліпшенням своїх виробів. Вони впроваджують передові ідеї та розробки, щоб забезпечити користувачам найкращі можливості для обробки поверхонь. Одною із таких ідей є Інноваційна система полірування RUPES BigFoot
 • Широкий асортимент: Велика лінійка інструментів для виконання різних завдань, а також полірувальні круги самих необхідних діаметрів і полірувальні пасти для різних типів поверхонь. Це дозволяє користувачам знайти оптимальні рішення для своїх потреб у будь-якій сфері застосування.

Сфери Застосування

RUPES застосовують в різних галузях. Ось декілька з них:

 • Автомобільна промисловість: інструменти, призначені для полірування, шліфування та обробки поверхонь автомобілів.
 • Меблева промисловість: Меблі вимагають досконалого догляду та обробки поверхонь, і компанія надає необхідні інструменти для цих потреб.
 • Будівельна галузь: RUPES також виготовляє інструменти, які можуть бути використані й в будівництві. Наприклад для шліфування бетону, полірування каменю та інших завдань.

Компанія RUPES з перших днів заснування була лідером виробництва та розробки пневматичного й електричного інструмента не тільки в Італії, а й усього світу. Більше ніж 75 років досвіду досліджень та розробок.

Читати далі Приховати
Порівняння товарів ()