1. RU
  2. UA
0

Полірувальний круг з мікрофібри — синій 150/170 мм Rupes Coarse

Продано
Артикул: 9.BF170XH
  • Кількість:
  • -
  • +
  • шт.
696 грн.
Опис:

Компанія BrightCar пропонує до вашої уваги Полірувальний круг з мікрофібри — синій 150/170 мм Rupes Coarse.

Синій полірувальний круг Rupes, на один бік якого нанесено поліуретан з липучкою, а на інший - мікрофібру. Поліуретан виконує сполучну функцію без використання клею. Даний полірувальний круг має підошву у вигляді конуса, що забезпечує щільність прилягання до вигнутих форм під час процесу полірування.

Центральний отвір на диску виконує функцію відведення тепла та правильно фіксує диск на підошві, а дугоподібні прорізи, які при застосуванні з полірувальними машинками BigFoot розсіюють тепло, покращують балансування, рівномірно розподіляють полірувальну пасту по поверхні.

Призначений для грубого полірування та усунення глибоких пошкоджень (рисок, подряпин, слідів матовості). Мікрофібра на цьому диску коротка та густа, що відмінно підходить для використання з полірувальною пастою BigFoot Zephir. Мікрофібра також має великий корекційний потенціал і допомагає досягти найкращого результату при обробці керамічних лаків.

Купити за вигідною ціною Полірувальний круг з мікрофібри — синій 150/170 мм Rupes Coarse, Ви завжди можете в нашому інтернет-магазині BrightСar.

Порівняння товарів ()