1. RU
  2. UA
0

Полірувальний круг з мікрофібри — жовтий 80/100 мм Rupes Fine

Продано
Артикул: 9.BF100XM
  • Кількість:
  • -
  • +
  • шт.
479 грн.
Опис:

Компанія BrightCar пропонує до вашої уваги Полірувальний круг з мікрофібри — жовтий 80/100 мм Rupes Fine.

Жовтий полірувальний круг Rupes, на один бік якого нанесено поліуретан з липучкою, а на інший - мікрофібру. Поліуретан виконує сполучну функцію без використання клею. Даний полірувальний круг має підошву у вигляді конуса, що забезпечує щільність прилягання до вигнутих форм під час процесу полірування.

Центральний отвір на диску виконує функцію відведення тепла та правильно фіксує диск на підошві, а дугоподібні прорізи, які при застосуванні з полірувальними машинками BigFoot розсіюють тепло, покращують балансування, рівномірно розподіляють полірувальну пасту по поверхні.

Призначений для відновлення чистоти та блиску лакофарбового покриття, усунення легких недоліків. Мікрофібра на даному диску довга та ніжна, відмінно підходить для усунення легких пошкоджень та голограм з використанням полірувальних паст BigFoot Fine Keramik та Big Foot Ultra Fine Diamond.

Купити за вигідною ціною Полірувальний круг з мікрофібри — жовтий 80/100 мм Rupes Fine, Ви завжди можете в нашому інтернет-магазині BrightСar.

Порівняння товарів ()