1. RU
  2. UA
0

Полірувальний круг — сірий 54/70 мм Rupes UHS

Продано
Артикул: 9.BF70UHS
  • Кількість:
  • -
  • +
  • шт.
348 грн.
Опис:

Компанія BrightCar пропонує до вашої уваги Полірувальний круг — сірий 54/70 мм Rupes UHS.

Полірувальні диски RUPES із спіненого поліуретану спеціально розроблені для полірувальної системи обертально-орбітального типу - BigFoot. Вони забезпечують відмінні результати при значній економії часу та мінімальних кількостях полірувальної пасти.

Інноваційна структура полірувального диску BigFoot з "відкритим осередком" знижує зростання тепла під час полірування. Крім того, відкритий осередок гарантує безперервну подачу полірувальної пасти на робочу поверхню. Центральне та радіальні отвори в підошві створюють відмінну вентиляцію та розсіюють тепло. Інноваційний дизайн у вигляді зрізаного конуса оптимізує роботу полірувального диска з великим орбітальним ходом, і в той же час оберігає від випадкового контакту між підошвою та поверхнею, що полірується.

Цей жорсткий полірувальний диск є частиною революційної системи RUPES UHS Easy Gloss, який дозволяє скоротити час полірування до 1 кроку.

Купити за вигідною ціною Полірувальний круг — сірий 54/70 мм Rupes UHS, Ви завжди можете в нашому інтернет-магазині BrightСar.

Порівняння товарів ()