1. RU
 2. UA
0
Фільтр товарів
Нещодавно переглянуті

Автохімія 3D

Сортування:

На ринку автокосметики представлений величезний асортимент товарів для догляду за кузовом авто, але людині яка далека від поняття детейлінг, досить складно розібратися у всіх цих пропозиціях і купити потрібний засіб, адже для цього потрібно знати основні характеристики, правильність застосування, принцип роботи та догляду за покриттям, а ще потрібно почитати опис товару, відгуки або ж подивитися відео огляд. Але в цій статті ми хочемо допомогти вам зрозуміти, що таке сілант, чим він корисний для вашого авто і як скористатися цим засобом.

Отже, почнемо з найголовнішого, що таке сілант

Сілант (sealant), або як ще його називають «герметик» – це синтетичний продукт, який створює захисне покриття на поверхні лфп. До складу даного продукту розробники внесли найсучасніші вторполімери та акрилові полімери. Під час обробки засіб глибоко проникає в мікропори лакофарбового покриття авто, заповнює їх й застигає, після чого утворюється захисна мікроплівка. Яка забезпечує захист лфп від негативних факторів навколишнього середовища протягом року.

Чому ви маєте купити саме сілант

 • Герметик захищає ваш автомобіль від дощу, бруду, налипання снігу та інших забруднень;
 • Sealant значно вирівнює рельєф кузова, а також його поверхню, чим робить його вигляд ефектнішим, підсилює ефект глянцю та надає візуальної новизни.
 • При нанесенні даного засобу ваш автомобіль стає краще захищений від УФ - випромінювань завдяки сонцезахисним фільтрам, які входять до складу продукту;
 • Завдяки корисним властивостям сіланта, перерахованим вище, термін зносу вашого ЛФП значно збільшується, процес миття стає більш легким і навіть приємним.

Чим відрізняється сілат від воску

Ці два дуже важливі продукти захисту авто дуже схожі між собою, але в них є декілька суттєвих відмінностей, які ви повинні обов'язково знати при покупці того чи іншого засобу. До таких відмінностей відносяться:

 • Сілант у своєму складі має тільки синтетичні компоненти, водночас віск може складатися як з натуральних компонентів, так і з синтетичних.
 • Щодо основних функціональних відмінностей, сілант від воску відрізняється терміном дії захисного покриття. Якщо ефект від сіланта ви можете спостерігати на поверхні свого кузова протягом 6-12 місяців, то віск перестане захищати ваш автомобіль вже через 1-3 місяців.
 • Так само є деякі візуальні відмінності герметиків від поліролей, перші дають холодніше глянцеве сяйво, а другі більш м'який і глибокий блиск.

Як правильно наносити Сілант (sealant)

Цей засіб можна наносити на кузов автомобіля як в один, так і в кілька шарів, як самостійно, так і в комплексі з іншими продуктами автокосметики. У детейлінг студіях часто наносять герметик як один із шарів при створенні багатошарового захисту під назвою «Американський пиріг». У нас ви можете купити усі складові американського пирога, це: сілант, глейз, віск або інше захисне покриття. Ми допоможемо вам правильно підібрати усі складові.

Якщо ж ви вирішили нанести герметик в один шар, без попередньої підкладки або полірування, вам просто доведеться добре помити ваш автомобіль, і очистити його глиною або іншим видом очищувача. Розподіливши засіб по поверхні авто за допомогою губки або аплікатора, зачекайте 10-15 хвилин, після того, як засіб висохне, розполіруйте залишки сіланта за допомогою мікрофібри. Наносити наступний шар можна через одну годину. Наносити продукт потрібно у приміщенні.

Які сіланти можна купити у нашому інтернет-магазині

На полицях нашого магазину представлено безліч різних сілантів, які ви можете купити тільки у нас, а саме:

 • Захисний спрей для матових поверхонь Premium Meticulous Matte Detailer Spray Sealant;
 • Сілант для продовження терміну служби захисного покриття Carbon Flex Vitalize Spray Sealant;
 • Сілант для матових покриттів та плівок Jet Seal Matte Sealant And Paint Protectant;
 • Надміцний сілант/герметик джетсіл JetSeal;
 • Герметик збагачений карнаубським воском Extreme Top Coat Sealant;
 • Герметик M-Seal High Gloss Auto Protection Sealant Color 2.0;
 • Професійний синтетичний сілант – M 21 Synthetic Sealant;
 • Сілант NXT Generation Polymer Paint Sealant;
 • Гідбридний керамічний сілант – Pro Hybrid Ceramic Sealant M27;
 • Гібридний синтетичний сілант – Seal N Shine.

Приємна ціна кожного засобу завжди порадує Вас. Співробітники BrightCar із задоволенням підкажуть, який засіб краще купити саме вам. Доставка здійснюється по всіх містах і селах України.

Немає товарів

Бренд 3D

Читати далі Приховати
Порівняння товарів ()