1. RU
  2. UA
0

Засіб для догляду за пластиком та гумою без силікону - Koch Chemie Plast Star Siliconolfrei

У наявності
Артикул: KC173001
  • Кількість:
  • -
  • +
  • шт.
885 грн.
Опис:

Компанія BrightCar пропонує до вашої уваги Засіб для догляду за пластиком та гумою без силікону - Koch Chemie Plast Star Siliconolfrei.

Це засіб розроблено для догляду за зовнішнім пластиком, з тривалим ефектом утримання та консервації поверхні. Засіб, при правильному нанесенні, здатний утримуватись до 2-х місяців на поверхні пластику, надаючи йому доглянутого вигляду. Має 100% поглинання в поверхню, залишаючи після обробки рівномірний глибокий колір пластику. Застосовується для очищення та чорніння гуми, відновлення еластичності ущільнювачів дверей. Зі свіжим фруктовим запахом. На відміну від Plast Star Kunststofftiefenpfleg із силіконом очищає та освіжає гуму до нового стану без зайвого глянцю. Можна наносити поблизу фарбувальної камери та обробляти пластик для захисту від попадання поліролей перед нанесенням захисних покриттів.

Купити за вигідною ціною Засіб для догляду за пластиком та гумою без силікону - Koch Chemie Plast Star Siliconolfrei, Ви завжди можете в нашому інтернет-магазині BrightСar.

Порівняння товарів ()