1. RU
 2. UA
0
Фільтр товарів
Ціна:
грн
грн
Бренд
Країна виробник
Нещодавно переглянуті

Автокосметика Chemical Guys

Сортування:

Розпилювачі для детейлінгу

На сьогоднішній день для якісного та швидкого догляду за автомобілем, виробники вже давно придумали безліч цікавих товарів, які можна не тільки застосовувати для авто, а й у в побуті. Одним з цих продуктів є розпилювачі. Це, безумовно, дуже важливий аксесуар для догляду за автомобілем, адже без спеціального розпилювача просто неможливо нанести рівномірно засіб на поверхню. Завдяки спеціально розробленим розпилювачам ви можете наносити різні засоби на поверхню, а саме: очищувачі, знежирювачі, хімію для очищення скла, а також багато іншого.

У чому переваги використання спеціальних розпилювачів для автохімії

 • Ергономічна пляшка;
 • Екологічно чистий пластик;
 • Великі та маленькі ємності пляшок;
 • Матеріали пляшок стійкі до зовнішніх дій УФ-променів;
 • Стійкі до реактивів та сильних хімікатів;
 • Зручні при розведенні засобів, так як мають шкалу-дозиметр;
 • Безліч різних кольорів та форм;
 • Довговічність використання.

Які розпилювачі для автохімії ви можете знайти на полицях нашого сайту

Професійні ємності та пульверизатори для автохімії від компанії Chemical Guys, відмінне рішення для хімчистки вашого автомобіля як ззовні так і всередині! Розпилювачі мають об'єм приблизно до 1 л, стійкі до хімії, а також мають зручну шкалу для розведення автокосметики.

Професійні ємності для розпилювача від компанії Meguiar's. Це одні з найпрактичніших ємностей із колекції розпилювачів. Завдяки зручній для обхвату пляшці, догляд за автомобілем стає набагато простіше. Ємність і тригери хімічно-стійкі, також великим буносом для зручності, є забарвлення ємностей під певний засіб з лінійки Detailer. Що дуже спростить подальший догляд вашого авто.

Кислотно стійкі помпові розпилювачі та тригери для автохімії від компанії Kwazar. Дані розпилювачі можна використовувати не тільки для догляду за авто, але й у побутових цілях. Мають хорошу хімічну стійкість, дуже легкі та практичні у використанні, також є різні обсяги від 0,5 л. до 1,5 л.

Де купити розпилювач для автохімії

В інтернет-магазині BrightCar ви можете купити не тільки пульверизатор для автохімії, а також придбати безліч різних продуктів для догляду за авто. При замовленні товарів у нас, ви отримуєте відмінну якість продукції, швидке обслуговування, а також детальну консультацію щодо нанесення та застосування товарів. Ми працюємо по всій території нашої країни, і здійснюємо відправку продукції до всіх міст та сел. Відкрий для себе новий світ автокосметики із інтернет-магазином BrightCar.

У нашій країні тільки почало зароджуватися поняття «Детейлінг», тоді як у США автолюбителі давно не уявляють догляду за авто без цього терміну. Якщо говорити доступними словами, то в розумінні більшості людей детейлінг - це ретельний догляд за автомобілем у найдрібніших деталях за допомогою автокосметики. У США детейлінг - це мистецтво, там професіонали роблять неймовірні речі, на що у них йде багато часу та сил. Але в тому чи іншому випадку без професійної автокосметики не обійтись у цій справі!

Виробництво автокосметики вже давно вийшло на новий рівень, як і виробництво нових автомобілів. І в наш час автовласникові стало важко обходитися без спеціальних миючих засобів. Компанія BrightCar хотіла б допомогти у виборі потрібної автохімії та розповісти детальніше про компанію Chemical Guys.

Про компанію Chemical Guys

Компанія Chemical Guys вже давно займає лідируючі позиції у світовому рейтингу автокосметики, вона також стала популярною і в Україні. Засоби Кемікал Гайз виготовляються у США, штат Каліфорнія. Компанія була заснована у 1960-х роках. Каталог компанії складається з таких засобів:

 • Поліролі;
 • Силанті;
 • Глейзи;
 • Склади для інтер'єру та аксесуари для догляду за авто.

Переваги продукції Chemical Guys

Хімія Chemical Guys славиться тим, що засоби ароматизовані і приємно пахнуть, і в той самий час досить ефективні. Аромат засобів виділяє цей бренд від інших на ринку автокосметики. Тому майстри з різних куточків світу і обирають саме цю продукцію. Запах свіжого цитрусу чи солодких напоїв, а також запах свіжості та нового шкіряного салону. Можна відчути не тільки при використанні ароматизатора Chemical Guys, а навіть при поліруванні авто, хімчистці та захисту інтер'єру. Аромат приносить неймовірне додаткове задоволення при використанні цих засобів для догляду за авто.

Ще особливістю автокосметики Chemical Guys вважається, що продукція виготовлена ​​з натуральних компонентів і при використанні кількох засобів у комплексі, виходить неймовірний ефект, маючи мінімум витрат. Хімічні засоби окремих продуктів виготовлені із делікатним ефектом для матеріалів, тобто можна не боятися наносити засоби, хоч навіть не маючи в цьому жодного досвіду.

Chemical Guys також славиться у лінійці аксесуарів для догляду за авто. У цьому заслуга таких товарів як: Рушник для сушки авто Woolly Mammoth у народі називають "Мамонт", Рушник для сушки Fatty Super Dryer "Товстун", Щітки для хімчистки авто, Рукавиці для миття авто. На нашому сайті великий вибір продукції даного бренду, а також можна вибрати полірувальну машинку, піноутворювач, пилосос та інші інструменти, які надає офіційний представник Кемікал Гайз в Україні. Працюємо тільки з офіційним імпортером, відповідаємо за якість та оригінальність продукції, надаємо консультацію щодо добірки товару та нанесення, відповідаємо на інші питання щодо нашої продукції.

Читати далі Приховати
Порівняння товарів ()