1. RU
  2. UA
0
Фільтр товарів
Ціна:
грн
грн
Бренд
Країна виробник
Нещодавно переглянуті

Розпилювачі для автохімії

Сортування:

Розпилювачі для детейлінгу

На сьогоднішній день для якісного та швидкого догляду за автомобілем, виробники вже давно придумали безліч цікавих товарів, які можна не тільки застосовувати для авто, а й у в побуті. Одним з цих продуктів є розпилювачі. Це, безумовно, дуже важливий аксесуар для догляду за автомобілем, адже без спеціального розпилювача просто неможливо нанести рівномірно засіб на поверхню. Завдяки спеціально розробленим розпилювачам ви можете наносити різні засоби на поверхню, а саме: очищувачі, знежирювачі, хімію для очищення скла, а також багато іншого.

У чому переваги використання спеціальних розпилювачів для автохімії

  • Ергономічна пляшка;
  • Екологічно чистий пластик;
  • Великі та маленькі ємності пляшок;
  • Матеріали пляшок стійкі до зовнішніх дій УФ-променів;
  • Стійкі до реактивів та сильних хімікатів;
  • Зручні при розведенні засобів, так як мають шкалу-дозиметр;
  • Безліч різних кольорів та форм;
  • Довговічність використання.

Які розпилювачі для автохімії ви можете знайти на полицях нашого сайту

Професійні ємності та пульверизатори для автохімії від компанії Chemical Guys, відмінне рішення для хімчистки вашого автомобіля як ззовні так і всередині! Розпилювачі мають об'єм приблизно до 1 л, стійкі до хімії, а також мають зручну шкалу для розведення автокосметики.

Професійні ємності для розпилювача від компанії Meguiar's. Це одні з найпрактичніших ємностей із колекції розпилювачів. Завдяки зручній для обхвату пляшці, догляд за автомобілем стає набагато простіше. Ємність і тригери хімічно-стійкі, також великим буносом для зручності, є забарвлення ємностей під певний засіб з лінійки Detailer. Що дуже спростить подальший догляд вашого авто.

Кислотно стійкі помпові розпилювачі та тригери для автохімії від компанії Kwazar. Дані розпилювачі можна використовувати не тільки для догляду за авто, але й у побутових цілях. Мають хорошу хімічну стійкість, дуже легкі та практичні у використанні, також є різні обсяги від 0,5 л. до 1,5 л.

Де купити розпилювач для автохімії

В інтернет-магазині BrightCar ви можете купити не тільки пульверизатор для автохімії, а також придбати безліч різних продуктів для догляду за авто. При замовленні товарів у нас, ви отримуєте відмінну якість продукції, швидке обслуговування, а також детальну консультацію щодо нанесення та застосування товарів. Ми працюємо по всій території нашої країни, і здійснюємо відправку продукції до всіх міст та сел. Відкрий для себе новий світ автокосметики із інтернет-магазином BrightCar.

Порівняння товарів ()