1. RU
 2. UA
0
Фільтр товарів
Ціна:
грн
грн
Бренд
Країна виробник
Нещодавно переглянуті

Автохімія Sonax

Сортування:

Розпилювачі для детейлінгу

На сьогоднішній день для якісного та швидкого догляду за автомобілем, виробники вже давно придумали безліч цікавих товарів, які можна не тільки застосовувати для авто, а й у в побуті. Одним з цих продуктів є розпилювачі. Це, безумовно, дуже важливий аксесуар для догляду за автомобілем, адже без спеціального розпилювача просто неможливо нанести рівномірно засіб на поверхню. Завдяки спеціально розробленим розпилювачам ви можете наносити різні засоби на поверхню, а саме: очищувачі, знежирювачі, хімію для очищення скла, а також багато іншого.

У чому переваги використання спеціальних розпилювачів для автохімії

 • Ергономічна пляшка;
 • Екологічно чистий пластик;
 • Великі та маленькі ємності пляшок;
 • Матеріали пляшок стійкі до зовнішніх дій УФ-променів;
 • Стійкі до реактивів та сильних хімікатів;
 • Зручні при розведенні засобів, так як мають шкалу-дозиметр;
 • Безліч різних кольорів та форм;
 • Довговічність використання.

Які розпилювачі для автохімії ви можете знайти на полицях нашого сайту

Професійні ємності та пульверизатори для автохімії від компанії Chemical Guys, відмінне рішення для хімчистки вашого автомобіля як ззовні так і всередині! Розпилювачі мають об'єм приблизно до 1 л, стійкі до хімії, а також мають зручну шкалу для розведення автокосметики.

Професійні ємності для розпилювача від компанії Meguiar's. Це одні з найпрактичніших ємностей із колекції розпилювачів. Завдяки зручній для обхвату пляшці, догляд за автомобілем стає набагато простіше. Ємність і тригери хімічно-стійкі, також великим буносом для зручності, є забарвлення ємностей під певний засіб з лінійки Detailer. Що дуже спростить подальший догляд вашого авто.

Кислотно стійкі помпові розпилювачі та тригери для автохімії від компанії Kwazar. Дані розпилювачі можна використовувати не тільки для догляду за авто, але й у побутових цілях. Мають хорошу хімічну стійкість, дуже легкі та практичні у використанні, також є різні обсяги від 0,5 л. до 1,5 л.

Де купити розпилювач для автохімії

В інтернет-магазині BrightCar ви можете купити не тільки пульверизатор для автохімії, а також придбати безліч різних продуктів для догляду за авто. При замовленні товарів у нас, ви отримуєте відмінну якість продукції, швидке обслуговування, а також детальну консультацію щодо нанесення та застосування товарів. Ми працюємо по всій території нашої країни, і здійснюємо відправку продукції до всіх міст та сел. Відкрий для себе новий світ автокосметики із інтернет-магазином BrightCar.

Автокосметика SONAX

"Автомобіль - не розкіш, а засіб пересування!" Свого часу це гасло звучало чи не з кожної праски, що народ аж мимоволі почав замислюватися, а чому, власне, цьому факту приділяється така велика увага? І те, що на думку громадян Радянського Союзу почали приходити розумні думки, можливо, і стало однією з причин розпаду імперії СРСР. Але ми про це вже ніколи не дізнаємось.

Однак є те, про що можна говорити з повною впевненістю – саме в епоху загальної рівності та дефіциту власники авто зрозуміли, що автокосметика розкішшю не є. Навіть така гарна, яку виробляє німецька компанія SONAX.

Трішки історії SONAX

Хімічне підприємство, яке стояло біля витоків створення бренду, розпочало свою діяльність ще в 1905 року. Франц Хоффман, його засновник, майже з самого початку планував створити унікальний поліроль для догляду за машиною. Проте почав він із засобу для чищення столового срібла SONA, яке не набуло широкого визнання та любові споживача через обмеженість сфери застосування.

Проте онук Франца Хоффмана зміг втілити мрію у реальність. Щоправда для цього він чомусь вирішив відкрити дочірнє підприємство, яке, як і новий продукт, називалося SONAX. І саме цій компанії сьогодні належить однойменна торгова марка.

Назва компанії та поліролю явно вказує на спадкоємність не тільки поколінь – продукція, мабуть, теж мала спільні риси. І якщо копнути трохи глибше, стає очевидно, що додаткова літера яка з'явилася наприкінці назви означає, що розробники додали до складу засобу спеціальну добавку і одночасно провели ребрендинг. Як потім з'ясувалося, бджолиний віск і був тим самим таємним інгредієнтом.

Що пропонує виробник сьогодні

Якщо ви думаєте, що SONAX - це тільки один-єдиний поліроль з унікальними властивостями, то глибоко помиляєтесь. Для того щоб у цьому переконатися, достатньо лише заглянути в інтернет-магазин та оцінити асортимент пропонованої продукції. Те, що виробляється компанією, охоплює майже всі сторони регулярного «взаємодії» людини та машини. Сьогодні весь набір товарів можна умовно розділити за призначенням, виділивши такі основні групи:

 • Для кузова та поверхонь, захищених лакофарбовим покриттям або хромуванням. Наприклад, полімер Sonax Profiline, захисні властивості якого зберігаються протягом 6 місяців.
 • Для пластику, тканини та шкіри, у тому числі ви можете вибрати спрей. Наприклад, при чищенні дорогих шкіряних салонів особливо потрібний premium class.
 • Засоби для гумових поверхонь, шин та дисків.
 • Автохімія, за допомогою якої здійснюється антикорозійна обробка порожнин та днища.
 • Засоби, призначені для використання під час автоматичного миття.
 • Аксесуари.

Не варто забувати і про такі, на перший погляд, незначні речі, як чисті вікна - водії та власники автомобілів, які звикли до використання бренду, можуть собі не відмовляти в задоволенні купити фірмовий очисник або омивач для скла.

Якщо стандартними засобами впоратися із завданням не виходить, споживач завжди може скористатися продукцією із серії Sonax Xtreme. За ефективністю ці засоби помітно сильніші за звичайні – очищувач кузова з цієї серії буде виглядати як майстер спорту серед спортсменів-аматорів. Звичайно, з такими потужними засобами і поводитися слід обережніше.

Сонакс не залишила без уваги і професіоналів. Майже всі види продукції, що пропонується для індивідуального використання, можна придбати і з метою заробітку грошей, наприклад, на СТО в Україні. Звичайно, їхні властивості відповідатимуть потребам підприємства – відгуки, що підтверджують високу ефективність, можна легко знайти на різних форумах.

Німецька якість

Німеччина традиційно вважається країною, де виробляють виключно якісні речі. І з цим складно посперечатися – навіть саме словосполучення «німецька якість» стало синонімом найвищої оцінки якості продукції. Цей бренд не є винятком. Більше того, сьогодні він займає лідируючі позиції серед компаній, що виробляють автохімію для індивідуального використання.

Виробник подумав і про зручність користувача на етапі пошуку та покупки. Кожному продукту надано артикул, а це означає, що навіть через інтернет придбати товар можна впевнено, не ризикуючи отримати засіб для обробки днища від корозії замість пінного очищувача шкіри Sonax Nanopro. І ціна точно відповідатиме тій, яку ви бачили, гортаючи каталог.

Інтернет-магазин BrightCar буде радий бачити вас серед наших постійних клієнтів. У нас зможете не тільки купити потрібні товари, а й отримати повну консультацію щодо їх застосування. Ми здійснюємо продаж по всій Україні: Харків, Дніпро, Київ, Львів, Одеса і т.д.

Читати далі Приховати
Порівняння товарів ()