1. RU
  2. UA
0

Універсальний очисник та засіб для видалення плям - Koch Chemie Orange Power 10L

Продано
Артикул: KC192010
  • Кількість:
  • -
  • +
  • шт.
9 548 грн.
Опис:

Компанія BrightCar пропонує до вашої уваги Універсальний очисник та засіб для видалення плям - Koch Chemie Orange Power 10L.

Спеціальний продукт, що швидко проникає та очищає, на основі натуральних екстрактів апельсина. Очищає від залишків клею, скотчу, особливо після видалення наклейок на автотранспорті, бітуму, асфальтної крихти, гуми, смоли, мастил, залишків мошкари. Не має галогенних вуглеводнів.

Ідеально підходить для робіт, пов'язаних із видаленням забруднень на ЛКП автомашини та на поверхнях, нестійких до розчинників. Вирізняється приємним запахом апельсина. При спеціальному дозуванні дозволяє виготовляти засіб видалення консерванту з автомобілів, що постачаються з американського ринку. При використанні у сервісній зоні Orange Power добре очищає від масляних забруднень та знежирює поверхню. Не впливає на гуму, пластик, хром.

Купити за вигідною ціною Універсальний очисник та засіб для видалення плям - Koch Chemie Orange Power 10L, Ви завжди можете в нашому інтернет-магазині BrightСar.

Порівняння товарів ()