1. RU
  2. UA
0

Захисний засіб для шкіри - Koch Chemie ProtectLeatherCare

У наявності
Артикул: KC77709500
  • Кількість:
  • -
  • +
  • шт.
965 грн.
Опис:

Компанія BrightCar пропонує до вашої уваги Захисний засіб для шкіри - Koch Chemie ProtectLeatherCare.

Цей засіб являє собою водно-масляну емульсію, компоненти якої призначені спеціально для шкіряних поверхонь. Забезпечує догляд за шкіряними поверхнями як автомобільних сидінь, так і для будь-яких шкіряних виробів - курток, взуття, меблів, у тому числі в домашніх умовах.

Фоторокарбонові смоли, що входять до складу, кращі імпрогнуючі (просочуючі) засоби для шкіри. Застосування навіть малої кількості цього засобу робить матеріал, що обробляється несприйнятливим до води. Він не впливає на здатність шкіри дихати. Спеціальні жири та олії покращують ковзання волокон шкіри. Шкіра стає м'якою та еластичною. Парафіни, що застосовуються, забезпечують легке полірування для повернення кольору поверхні. Всі три компоненти довго здатні зберігати ідеальну поверхню ніжної шкіри, не даючи їй розтягуватися, тріскатися і вицвітати навіть під високими навантаженнями.

Для обробки курток та взуття важливо знати, що для глибокого просочення верхівки поверхонь потрібно наносити засіб доти, поки поверхня шкіри не стане вологою. Якщо шкіра сильно пересушена, то при першому нанесенні засіб швидко поглинається і шкіра залишається сухою. Потрібно повторити нанесення доти, доки засіб перестане вбиратися і поверхня залишиться вологою. Так шкіра просочується на повну глибину. Ця технологія називається імпрегнуванням. При такому нанесенні шкіра стає водонепроникною, що дозволяє комфортно почуватися за будь-якої погоди.

Купити за вигідною ціною Захисний засіб для шкіри - Koch Chemie ProtectLeatherCare, Ви завжди можете в нашому інтернет-магазині BrightСar.

Порівняння товарів ()